PIES PRZYJACIEL

Pies nasz wierny przyjaciel - żywienie, pielęgnacja, choroby, leczenie, zabawy, wychowanie psów, czyli wszystko co dotyczy naszych pupili.

Ogłoszenie

FORUM MIŁOŚNIKÓW PSÓW POWSTAŁO 17.08.2007R. JEST AKTYWNE I CIĄGLE ULEPSZANE. ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

#1 2014-03-05 17:05:41

szymon200099

Użytkownik

Punktów :   

Witam!

Cześć!



Nazywam się Szymon. Jestem dosyć młody, bo mam zaledwie 13 lat. Jednakże to nie przeszkadza mi w kochaniu psów. Te zwierzaki to jest moje życie. Co prawda nie mogę sam z psem jechać na szkolenie ze względu na wiek wiek. Natomiast z rodzicami jeżdżę na szkolenia bardzo często. Mam psa rasy "Biały Owczarek Szwajcarski". Ma on 9 miesięcy. Idąc do szkoły raczej bezpiecznie czuć się nie mogę. Zawsze gdy wracam, mój pokój przewrócony jest "do góry nogami"! Wabi się on "Teran". Wiem, że jest to dziwne imię, ale tylko dla człowieka. Wg. mnie dla psa jest to bardzo ciekawe imię. Może Wam się to kojarzyć z "Tyran" albo "Taran" i uwierzcie mi, póki co co te dwa ostatnie imiona pasują do niego bardziej, niż "Teran". Dobra, więcej przynudzać nie będę, już kończę to przywitanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumslodat.pun.pl www.kinghtsoflight.pun.pl www.pes-scena.pun.pl www.7dhczb.pun.pl www.ros.pun.pl